• Peregrynacja

•     relikwii św. Jana Pawła II

W dniu 15-ego września 2015 roku w naszej szkole odbył się apel  z okazji peregrynacji relikwii świętego Jana Pawła II.

Na drugiej godzinie lekcyjnej wszyscy uczniowie oraz pracownicy szkoły spotkali się na sali gimnastycznej.

Na powitanie relikwii zaśpiewaliśmy ukochaną pieśń Jana Pawła II-Barkę. Później pod przewodnictwem księdza proboszcza Józefa Jelenia odmówiliśmy litanię do świętego Jana Pawła II.

Na zakończenie tego wydarzenia przy śpiewie hymnu szkoły jako wyraz szacunku każdy ucałował relikwię.

Po uroczystości na sali gimnastycznej relikwie zostały przeniesione do pracowni katechetycznej gdzie poszczególne klasy adorowały je indywidualnie.

• 1 września rozpoczęliśmy uroczyście rok szkolny 2015/2016.

Na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy szkoły.  Po raz pierwszy od trzech lat znaleźli się w tym gronie uczniowie klasy I szkoły podstawowej.

Po powitaniu zebranych, pani Dyrektor przedstawiła wychowawców klas, zapoznała z wykonanymi w czasie wakacji remontami w szkole, poinformowała o zmianie w godzinach pracy szkoły.

Po zebraniu ogólnym wszyscy uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas po szczegółowe plany lekcji.

Wszystkim życzymy wytrwałości w nauce i pracy oraz jak najlepszych wyników na koniec roku szkolnego.

• Zawada 249/255,
        97-200 Tomaszów Mazowiecki