• WYPRAWKA UCZNIA KLASY I

• zeszyt w kratkę 16 kartkowy
            • zeszyt w 3 linie z kolorową liniaturą 16 kartkowy
            • teczka z gumką
            • piórnik z wyposażeniem: nożyczki, linijka, 2 ołówki, temperówka, gumka do ścierania, kredki ołówkowe 12 kolorów, klej w sztyfcie, kredki świecowe
            • farby plakatowe + pędzle + kubek (zamykany)
            • plastelina
            • taśma klejąca
            • blok techniczny A4, A3 biały
            • blok techniczny A4 kolorowy
            • blok rysunkowy A4 kolorowy
            • blok rysunkowy A4, A3 biały
            • zeszyt papierów kolorowych samoprzylepnych
            • bibuła
            • strój gimnastyczny (biały T-shirt, ciemne spodenki) w worku
            • buty na zmianę
            • ryza papieru do ksero
            • „smycz” na kluczyki do szatni

Rzeczy podpisane prosimy dostarczyć do klasy we wrześniu.

Podręczniki i ćwiczenia dzieci otrzymają w pierwszych dniach września w szkole nieodpłatnie.

• Konkurs Łódzkiego Kuratora Oświaty "Nie lękajcie się"

• W roku szkolnym 2023/24 odbyła się kolejna edycja wojewódzkiego konkursu Łódzkiego Kuratora Oświaty wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły pt.: „Nie lękajcie się”. Celem konkursu było ukazanie, na przykładzie osoby Karola Wojtyły – Jana Pawła II, wzorca osobowego jako mistrza i nauczyciela oraz autorytetu wychowawczego.

Wszyscy uczestnicy na pierwszym etapie pisali pracę literacką na jeden z trzech podanych tematów na podstawie wykazu obowiązującej literatury. Natomiast na drugim etapie uczniowie musieli wykonać prezentację multimedialną do jednego z trzech zaproponowanych tematów. Finał odbył się 17 maja w Łodzi, gdzie test wiedzy wyłonił finalistów i laureatów.

Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Zawadzie reprezentował Julian Wojtalczyk z klasy VI, który dotarł do etapu wojewódzkiego i uzyskał tytuł laureata.

Julkowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Do konkursu ucznia zgłosił i sprawował opiekę nauczyciel religii Tomasz Kosior.

• Zawada 249/255,
          97-200 Tomaszów Mazowiecki