• U W A G A ! ! ! P O M A G A M Y ! ! !

• Drodzy Rodzice!

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zawadzie włącza się do zbiórki dla naszych sąsiadów.

W obliczu ostatnich wydarzeń nie pozostajemy obojętni na los Ukrainy.

W marcu w naszej szkole odbędzie się zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy.

Termin zakończenia zbórki darów przewidziany jest na 11.03.2022 r.

Dary prosimy pozostawiać na korytarzu dolnym w wyznaczonym do tego miejscu.

Wg umieszczonej w załączniku listy możemy wyróżnić 4 grupy darów. Składając poszczególne produkty i środki należy odpowiednio je sklasyfikować, zapakować w pudełko i opisać zawartość. Prosimy nie mieszać produktów z różnych grup np. żywności z odzieżą.

Za dary serca z góry dziękujemy.

Lista_rzeczy_str._1.pdf

Lista_rzeczy__ktore_moga_byc_przekazane_potrzebujacym_na_Ukrainie.pdf

• Feryjne sukcesy

• 23 lutego w Miejskim Centrum Kultury Tkacz odbył się feryjny konkurs pod nazwą "Tomaszowskie Talenty". Uczestnicy w trzech kategoriach wiekowych, prezentowali głównie umiejętności wokalne, ale także gry na instrumentach i sprawnościowe.

Naszą szkołę reprezentowała Julia Sęk, która wykonując piosenkę "Kolorowy wiatr" podbiła serca jury i zdobyła I miejsce wśród uczniów klas IV - VI.

Występ Julii można obejrzeć tutaj (2,40): NAGRANIE

GRATULUJEMY!!!

Zdjęcia MCK

• Podsumowanie sezonu łyżwiarskiego

• Wydawać by się mogło, że czas ferii to czas leniuchowania. Nic bardziej mylnego. Dowodem na to jest nasza niedościgniona łyżwiarsko Maja Ostrowska, która w czasie tego weekendu: 19 – 20.02, wzięła udział w  ostatnim z pięciu dwudniowych cyklów Ogólnopolskich Zawodów dla Dzieci. Poprzednie, o których informowaliśmy już wcześniej, odbyły się odpowiednio w Lubinie, Warszawie, Sanoku i Elblągu.

Niestety w ten weekend Maja po chorobie zajęła 5 miejsce ale zapunktowała mocno we wcześniejszych zawodach, dzięki czemu w klasyfikacji generalnej zajęła 3 miejsce. Lepsze od niej były tylko Agata Kobus i Oliwia Dudek.

Serdecznie gratulujemy Mai tak wielkiego sukcesu i życzymy dalszych równie udanych zawodów w przyszłym sezonie.

• Łyżwiarstwo szybkie

• W Sanoku, w dniach 8/9 stycznia 2022r., podczas Ogólnopolskich Zawodów Dzieci w łyżwiarstwie szybkim uczennica klasy V - Maja Ostrowska zajęła III miejsce na 300 m oraz III miejsce w sztafecie.

W Elblągu, w dniach  29/30 stycznia Maja poprawiła swoje pozycje, zdobywając cztery II miejsca na dystanasach: 300 m, 500 m - dwa razy a także w sztafecie kobiet.

Przed Mają 19/20 lutego ostatnie zawody z cyklu pięciu dwudniowych, w trakcie których zostanie podsumowany cały sezon.

Mocno trzymamy kciuki życząc jak najlepszych wyników!!!