• Od września 2019r. uczestniczymy czynnie w projekcie "Ku lepszej edukacji w Gminie Tomaszów Maz." A tak spędzamy czas na zajęciach:

Zajęcia rozwijające umiejętności w zakresie TIK.

Uczniowie poznali grę, w której korzysta się z algorytmu pomagającego tworzyć proste grafiki. Służy ona do tego, aby zrozumieć jak działa algorytm w praktyce poprzez podążanie za poleceniami oraz wprowadzaniem modyfikacji. Potrzeba tylko kartki w kratkę, kolorowych mazaków oraz kostek do gry. A tak to wygląda w trakcie tworzenia :)

Na zajęciach kształtujący u uczniów kompetencje w zakresie z matematycznym uczniowie utrwalają i rozszerzają wiadomości oraz umiejętności wynikające z podstawy programowej. Uczniowie w ramach zajęć tworzą grę matematyczną. Przygotowują karty do losowania na których znajdą się pytania/zadania, rebusy, zagadki, łamigłówki i ciekawostki matematyczne.

Na zajęciach przedsiębiorczości uczniowie wypełniają protokół reklamacyjny, nabywają umiejętności praktycznych. W zabawie „RECENZENT” uczniowie ćwiczą poprawne wypowiadanie się, a także przełamują wszelkie bariery wystąpień towarzyszące wystąpieniom publicznym. Każdy z uczestników jest mówcą i recenzentem, wypowiada się na dany temat i ocenia wypowiedź innych.