Rok szkolny 2023/2024
XVIII Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolęda pieśnią zgody": I miejsce Julia Sęk kl. VII
III Wojewódzki Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Nasza radość i duma”: I miejsce Julia Sęk kl. VII
XIII Tomaszowski Festiwal Kolęd i Pastorałek: II miejsce Julia Sęk kl. VII, wyróżnienie Adrianna Kusideł kl. I
XVII Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej: III miejsce Julia Sęk kl. VII
32. Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie Przedbórz 2023 r.: II miejsce Julia Sęk kl. VII
Rok szkolny 2022/2023
VII Powiatowy Przegląd Pieśni Maryjnej i o Matce: III miejsce Julia Sęk kl. VI
XII Powiatowy Konkurs Piosenki "Dla Ciebie, Mamo": I miejsce Julia Sęk kl. VI
XVII Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolęda pieśnią zgody": III miejsce Julia Sęk kl. VI
II Konkurs "Tomaszowskie talenty": II miejsce Julia Sęk kl. VI
II Wojewódzki Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Nasza radość i duma”: III miejsce Julia Sęk kl. VI
HU HU HA 6 Międzynarodowy Festiwal Piosenki Świątecznej i Zimowej: wyróżnienie Julia Sęk kl.VI
31. Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie Przedbórz 2022 r.: I miejsce Julia Sęk kl. VI
XVI Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej: II miejsce Julia Sęk kl. VI
XIII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Złote Łabędzie" Rzeczyca 2022: I miejsce Julia Sęk kl. VI
Rok szkolny 2021/2022
VI Powiatowy Przegląd Pieśni Maryjnej i o Matce
II miejsce Julia Sęk kl. V
II miejsce duet Roksana Sęk i Aleksandra Jaśkiewicz kl. VIII
XI Powiatowy Konkurs Piosenki "Dla ciebie Mamo"
II miejsce Antonina Kusideł kl. IV
wyróżnienie Julia Sęk kl. V
XI Tomaszowski Festiwal Kolęd i Pastorałek III miejsce Julia Sęk kl. V
Konkurs "Tomaszowskie Talenty" I miejsce Julia Sęk kl. V
Rok szkolny 2020/2021
V Powiatowy Przegląd Pieśni Maryjnej i o Matce (edycja online).
I miejsce duet Roksana Sęk i Aleksandra Jaśkiewicz kl. VII
II miejsce Julia Sęk kl. IV
Rok szkolny 2018/ 2019
VI Tomaszowski Festiwal "Rejs na czystą wyspę"
III miejsce trio Karolina Bezat, Aleksandra Sęk i Nikoletta Swarbuła kl. III b gim
IV Powiatowy Przegląd Pieśni Maryjnej i o Matce
I miejsce trio Karolina Bezat, Aleksandra Sęk i Nikoletta Swarbuła kl. III b gim
I miejsce duet Aleksandra Jaśkiewicz i Roksana Sęk kl. V SP
XIII Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej
wyróżnienie trio Karolina Bezat, Aleksandra Sęk i Nikola Swarbuła kl. III b gim
Rok szkolny 2017/ 2018
III Powiatowy Przegląd Pieśni Maryjnej i o Matce
III miejsce duet Aleksandra Sęk i Nikoletta Swarbuła kl. II b gim
XII Konkurs Pieśni i Piosenki PatriotycznejIII miejsce duet Aleksandra Jaśkiewicz i Roksana Sęk kl. IV SP
III miejsce duet Aleksandra Sęk i Nikoletta Swarbuła kl. II b gim
Rok szkolny 2016/ 2017
IV Festiwal „Rejs na czystą wyspę” - piosenka ekologiczna
wyróżnienie Katarzyna Szkuta kl. III gim
Rok szkolny 2014/ 2015
X edycja Konkursu "Co nam zostawił Jan Paweł II?"
II miejsce Nikoletta Swarbuła kl. V
III miejsce Kinga Szczęka kl IV
III Konkurs Piosenki Ekologiczno-Przyrodniczej "Ekocanto"
wyróżnienie Aleksandra Sęk kl. V
wyróżnienie Nikoletta Swarbuła kl. V
IX Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej
wyróżnienie zespół Gimnazjum: Justyna Bąk, Katarzyna Szkuta, kl.I Ola Gruszczyńska kl. II
Rok szkolny 2012/ 2013
VII Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej
wyróżnienie zespół Szkoły Podstawowej
III miejsce zespół Gimnazjum
Rok szkolny 2011/2012
VI Konkurs Pieśni Patriotycznej
wyróżnienie zespół Gimnazjum
II Konkurs Kolęd "Raz, Dwa, Trzy - Kolędujemy"
wyróżnienie Aleksandra Pietruszczak kl. III SP
I Tomaszowski Festiwal Kolęd i Pastorałek
wyróżnienie zespół Gimnazjum
VII Ogólnopolski Konkurs "Co nam zostawił Jan Paweł II"
I miejsce Aleksandra Pietruszczak kl. III SP
wyróżnienie duet Justyna Bąk i Kasia Szkuta
III miejsce Kinga Gruszczyńska kl. II gim.
wyróżnienie zespół Gimnazjum
I Powiatowy konkurs "Dla Ciebie Mamo"
wyróżnienie Kinga Szczęka kl. I SP
Rok szkolny 2010/2011
VI Ogolnopolski Konkurs "Co nam zostawił Jan Paweł II"
II miejsce Justyna Bąk kl. III SP
wyróżnienie zespoł "Nona" SPRok szkolny 2009/2010
IV Konkurs Pieśni Patriotycznej
wyróżnienie Izabela Ciupińska kl. III gim.
IX Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek Zawada 2010
I miejsce zespół „Kolorowe ¾”
III miejsce Izabela Ciupińska kl. III gim.V Ogólnopolski Konkurs "Co nam zostawił Jan Paweł II"
I miejsce Izabela Ciupińska
II miejsce zespół „Nona” SP
wyróżnienie zespół „Kolorowe ¾” Gim.
Rok szkolny 2008/2009IV Ogólnopolski Konkursu „Co nam zostawił Jan Paweł II
II miejsce Izabela Ciupińska II gim.
III miejsce trio: Izabela Ciupińska, Justyna Biniek, Kinga Pawlikowska kl. II gim.
Rok szkolny 2007/2008VIII Konkurs Kolęd i Pastorałek Zawada 2008
wyróżnienie zespół „Kolorowe ¾” Gim.;
wyróżnienie duet „Kinga i Justyna” kl. I Gim.;III Ogólnopolski Konkurs "Co nam zostawił Jan Paweł II"
wyróżnienie zespół „Kolorowe ¾” Gim.
Rok szkolny 2006/2007VII Konkurs Kolęd i Pastorałek Zawada 2007
II miejsce zespół „Kolorowe ¾” Gim;
wyróżnienie zespół „Nona” SP;II Ogólnopolski Konkurs „Co nam zostawił Jan Paweł II”
I miejsce zespół „Kolorowe ¾” Gim.;
I miejsce zespół „Nona” SP;
II miejsce Kinga Pawlikowska kl. VI SP;Rok szkolny 2005/2006
I Ogólnopolski Konkurs "Co nam zostawił Jan Paweł II"
I miejsce zespół „Nona” Szkoła Podstawowa;
III miejsce Justyna Biniek, kl. VI SP;
X Festiwal Pieśni i Piosenki Religijnej ŁASKawość 2006
wyróżnienie zespół „Nona” SP;
Rok szkolny 2004/2005
V Konkursie Kolęd i Pastorałek Zawada 2005
II miejsca zespół ze Szkoły Podstawowej;
II miejsce Aneta Tomaszewska, kl. VI SP;
Rok szkolny 2003/2004
IV Konkurs Kolęd i Pastorałek Zawada 2004
I miejsce zespół „Kolorowe ¾” Gim.;
I miejsce Katarzyna Tomczyk Gim.
VIII Międzypowiatowy Konkurs Piosenki i Pieśni Religijnej Łask 2004
II miejsce zespół „Kolorowe ¾” Gim.
wyróżnienie Katarzyna Tomczyk Gim.
Rok szkolny 2002/2003
III Konkurs Kolęd i Pastorałek Zawada 2003
III miejsca zespół gimnazjum „Kolorowe ¾”;
I miejsce solistka Aneta Tomaszewska SP;
wyróżnienie zespół Szkoły Podstawowej;
VII Międzypowiatow Konkurs Piosenki i Pieśni Religijnej Łask 2003
II miejsce zespół gimnazjum „Kolorowe ¾”
Rok szkolny 2000/2001
I Konkurs Kolęd i Pastorałek Zawada 2001
wyróżnienie zespół z gimnazjum;